foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
06 30 719 7740
vanesely@indamail.hu
vaneselykhe.hu

Van Esély

Közhasznú Egyesület Kisvárda

A VAN ESÉLY KÖZHASZNÚ EGYESÜLET IDÉN IS JELEN VOLT A „TISZTA TUDAT, JÓZANSÁG” CÍMŰ  DROGPREVENCIÓS ELŐADÁS SOROZAT JEGYÉBEN  A KISVÁRDAI VÁRKERTBEN MEGRENDEZÉSRE KERÜLŐ 5.LESZFESZTEN ( ZENEI  RENDEZVÉNYSOROZATON) 2019.JÚLIUS 4-6. KÖZÖTTI IDŐSZAKBAN.

Egyesületünk körültekintéssel fogadta valamennyi korosztály érdeklődését, nyitottságát, a témával kapcsolatosan. Öröm volt nézni a fiatalok arcát, akik felismerték és megértették mennyire fontos célt szolgálunk, hiszen korunk egyik legveszélyesebb szeréről a drogfogyasztásról esett szó. Szívesen fogadtuk mindazokat, akik megtiszteltek bennünket jelenlétükkel. Napról-napra egyre több emberhez jutottak el tevékenységeink. Folyamatosan érkeztek a fiatalok, a nagyfokú érdeklődés inspirálóan hatott ránk is, munkánk elismerését vetítette elénk.  Mindhárom napon a Civil sátornál találkozhattak velünk az érdeklődők, ahol a jelenlévők megismerkedhettek a legfőbb tevékenységeinkkel, ahol

                  ·         Pszichológiai tanácsadás

·         Megelőző, felvilágosító tanácsadás

·         drogtotó, melynek sikeres kitöltése esetén Oklevél volt a jutalom

·         drogprevenciós filmek vetítése

 Kb. 100-150 fő vette igénybe szolgáltatásainkat.

A NEA-UN-19-Ö-V-0056 kódszámú projekt megvalósulását a Miniszterelnökség a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. és a Nemzeti Együttműködési Alap támogatja

 

 • Hírek

  • "Tiszta Tudat, Józanság" Drogprevenciós képzési program

   2019. szeptember 23.

   A Van Esély Közhasznú Egyesület egészségmegőrzéssel kapcsolatos felvilágosító munkájának segítésére jelentkező önkéntes fiatalokat készít fel és von be a szenvedélybetegségekkel, a deviáns magatartási formákkal veszélyeztetett fiatalok egészségnevelési és drog-prevenciós programjaiba. A projekt...

  • Tiszta Tudat, Józanság! Drogprevenciós előadás-sorozat a Somogyi Rezső Általános Iskolában

   Tiszta Tudat, Józanság! Drogprevenciós előadás-sorozat a Somogyi Rezső Általános Iskolában

   2019. szeptember 16.

   Tiszta Tudat, Józanság! Drogprevenciós előadás-sorozat a Somogyi Rezső Általános Iskolában Nyilvánvaló, hogy még az előtt kell megállítanunk a kábítószerhasználatot, mielőtt még elkezdődne. A Van Esély Közhasznú Egyesület, a VÁRDAKEF és Kisvárda Város Önkormányzata arra összpontosít, hogy még fiatal...

  • Drogprevenciós előadás a Somogyiban

   Drogprevenciós előadás a Somogyiban

   2019. szeptember 04.

   Szeretettel hívunk és várunk minden  érdeklődőt a Van Esély Közhasznú Egyesület és a kisvárdai Somogyi Rezső Általános Iskola közös rendezésében,tartandó "TISZTA TUDAT, JÓZANSÁG" című egészségnevelési rendezvényünkre. Időpont: 2019. szeptember 13-án  11 órától Helyszín: Kisvárda, Somogyi Rezső...

  • Nemzetközi Népművészeti Fesztivál 2019.

   Nemzetközi Népművészeti Fesztivál 2019.

   2019. augusztus 21.

   Kisvárda városban immár ötödik alkalommal került megrendezésre, a mára már tradicionálissá vált NEMZETKÖZI NÉPMŰVÉSZETI FESZTIVÁL 2019. Városunk ezzel a kulturális programmal csatlakozott Magyarország Kormánya által augusztus 20-ra meghirdetett „ISTEN ÉLTESSEN MAGYARORSZÁG! című...

  << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 > >> (23)


Copyright © 2019 Van Esély Közhasznú Egyesület Rights Reserved.